Menu
Nyheder 25. april kl. 12:08
Det er sgu charmen ved fodbold - 2. senior holdt en fest men forlod slukøret banen
Nyheder
Lørdag 9/4 spiller 2. Senior i Skovshoved kl. 13.00
Nyheder
Efterårets første nederlag i Lørdags
Nyheder
Støvlerne skal tages af
Nyheder
2. Senior fik som ønsket finpudset formen
SIF Hjemmekampe
Januar 2016
10.
søndag
13.00
Skovshoved IF
4 - 4
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Lundtofte Boldklub
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
17.
søndag
10.00
Skovshoved IF
2 - 1
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3-4 • Pulje 4
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
BK Skjold
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
17.
søndag
14.00
Skovshoved IF
5 - 3
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Kunst
Dragør Bk.
Skovshoved I P
SIF Kunst
24.
søndag
09.10
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge C (05) 8M • Pulje 5
Skovshoved I P
SIF Kunst
Bagsværd BK
Skovshoved I P
SIF Kunst
24.
søndag
12.00
Skovshoved IF (2)
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge B (05) 8M • Pulje 6
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Gladsaxe-Hero BK
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
30.
lørdag
10.30
Skovshoved IF
0 - 3
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 2
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 2
31.
søndag
09.15
Skovshoved IF (2)
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge B (05) 8M • Pulje 6
Skovshoved I P
SIF Kunst
Sundby Bk.
Skovshoved I P
SIF Kunst
31.
søndag
10.00
Skovshoved IF
9 - 2
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 3
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Hareskov IF
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
31.
søndag
12.15
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge B (04) 8M • Pulje 7
Skovshoved I P
SIF Kunst
B 1903
Skovshoved I P
SIF Kunst
31.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge B (08) 5M Stævne • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Bagsværd BK
Skovshoved I P
SIF Kunst
Februar 2016
6.
lørdag
16.00
Skovshoved IF
4 - 4
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Jægersborg BK
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
09.15
Skovshoved IF (1)
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge B (05) 8M • Pulje 5
Skovshoved I P
SIF Kunst
Dragør Bk.
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
11.20
Skovshoved IF
5 - 0
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 • Pulje 3
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Østerbro IF
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
7.
søndag
12.30
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge C (07) 5M Stævne • Pulje 4
Skovshoved I P
SIF Kunst
IF Bytoften (1)
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
13.20
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge C (07) 5M Stævne • Pulje 4
Skovshoved I P
SIF Kunst
GVI
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge B (08) 5M Stævne • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Helsingør IF Fodbold
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
14.50
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge B (08) 5M Stævne • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Bagsværd BK
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
15.30
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge C (05) 8M • Pulje 5
Skovshoved I P
SIF Kunst
IF Bytoften
Skovshoved I P
SIF Kunst
7.
søndag
16.45
Skovshoved IF
5 - 1
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Kunst
CPH Youth FC
Skovshoved I P
SIF Kunst
24.
onsdag
18.00
Skovshoved IF
11 - 0
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 3
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
Gladsaxe-Hero BK
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
27.
lørdag
10.30
Skovshoved IF
0 - 8
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1-2 • Pulje 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
SIF Kunst
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Gentofte Sportspark - kunst 1
SIF Kunst
Marts 2016
2.
onsdag
17.30
Skovshoved IF
7 - 0
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 3
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
B 1903
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
6.
søndag
10.00
Skovshoved IF
3 - 2
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3-4 • Pulje 4
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Glostrup FK
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
6.
søndag
12.15
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge B (04) 8M • Pulje 7
Skovshoved I P
SIF Kunst
GVI (2)
Skovshoved I P
SIF Kunst
13.
søndag
11.25
Skovshoved IF
2 - 6
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
BSV
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
13.
søndag
11.25
Skovshoved IF
7 - 0
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 3
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
AB Tårnby
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
16.
onsdag
18.00
Skovshoved IF
3 - 0
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 3
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
Lundtofte Boldklub
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
18.
fredag
17.30
Skovshoved IF
3 - 2
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1-2 • Pulje 1
Skovshoved I P
SIF Kunst
HIK (1)
Skovshoved I P
SIF Kunst
18.
fredag
18.00
Skovshoved IF
17 - 0
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3-4 • Pulje 4
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
Nørrebro United
Kunst 2, Gentofte Stadion
Gentofte Kunst 2
19.
lørdag
14.30
Skovshoved IF (1)
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge B (05) 8M • Pulje 5
Skovshoved I P
SIF Kunst
Karlslunde IF
Skovshoved I P
SIF Kunst
20.
søndag
09.15
Skovshoved IF (2)
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge B (05) 8M • Pulje 6
Skovshoved I P
SIF Kunst
GVI (1)
Skovshoved I P
SIF Kunst
20.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge C (05) 8M • Pulje 5
Skovshoved I P
SIF Kunst
FC Holte
Skovshoved I P
SIF Kunst
24.
torsdag
13.30
Skovshoved IF
livescore
2 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Bk. Union
Skovshoved I P
SIF Græs 1
30.
onsdag
18.00
Skovshoved IF
9 - 1
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
B. 82, Virum
Gentofte Sportspark - kunst 1
Gentofte Kunst 1
April 2016
8.
fredag
17.00
Skovshoved IF
0 - 7
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (01-02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK
Skovshoved I P
SIF Græs 2
9.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
livescore
3 - 0
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Fremad Valby 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
9.
lørdag
15.00
Skovshoved IF
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
KB 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
10.
søndag
10.00
Skovshoved IF 5
1 - 2
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P18
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FB 16
Skovshoved I P
SIF Græs 2
10.
søndag
11.45
Skovshoved IF (2)
2 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (99-00) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Fremad Valby
Skovshoved I P
SIF Græs 2
11.
mandag
19.00
Skovshoved IF
10 - 0
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vestia
Skovshoved I P
SIF Græs 2
16.
lørdag
13.30
Skovshoved IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
AB Tårnby (1)
Skovshoved I P
SIF Græs 2
17.
søndag
12.00
Skovshoved IF 2
11 - 2
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Brønshøj Bk.
Skovshoved I P
SIF Græs 2
17.
søndag
14.00
Skovshoved IF 2
2 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
BK Fix 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
18.
mandag
11.00
Skovshoved/HIK
3 - 1
Herrer
Grand Veteran Masters
Grand Veteran Masters 5M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Kunst
B.93
Skovshoved I P
SIF Kunst
18.
mandag
19.00
Skovshoved IF
4 - 1
Herrer
Superveteran
Super Veteran 2 • P2
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
HB
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
19.
tirsdag
18.30
Skovshoved IF
7 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FA 2000
Skovshoved I P
SIF Græs 2
20.
onsdag
19.00
Skovshoved IF 5
1 - 1
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P18
Skovshoved I P
SIF Græs 2
PI Fodbold 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
21.
torsdag
19.00
Skovshoved IF 2
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Hvidovre IF 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
21.
torsdag
19.30
Skovshoved IF
2 - 4
Herrer
Veteran
Veteran M 7M Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Kunst
KFUM
Skovshoved I P
SIF Kunst
23.
lørdag
11.00
Skovshoved IF 2
livescore
4 - 2
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vanløse 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
23.
lørdag
12.30
Skovshoved IF
livescore
1 - 0
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bk. Union
Skovshoved I P
SIF Græs 2
23.
lørdag
15.00
Skovshoved IF
livescore
0 - 1
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
FB
Skovshoved I P
SIF Græs 1
24.
søndag
10.00
Skovshoved IF 2
7 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (03) 8M Forår • P5
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vestia 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
24.
søndag
11.15
Skovshoved IF
1 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (03) 8M Forår • P6
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HB
Skovshoved I P
SIF Græs 2
24.
søndag
12.30
Skovshoved IF
2 - 6
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (03) 8M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vanløse 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
25.
mandag
19.00
Skovshoved IF
4 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Fremad Amager
Skovshoved I P
SIF Græs 1
30.
lørdag
10.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 103
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B.93 (1)
Omklædning 110 (Piger)
Skovshoved I P
SIF Græs 1
30.
lørdag
11.15
Skovshoved IF
Omklædningsrum 103
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M C Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Bk Fix (1)
Omklædning 110 (Piger)
Skovshoved I P
SIF Græs 1
30.
lørdag
11.15
Skovshoved IF 3
Omklædningsrum 108
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P16
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FB 7
Omklædningsrum 109
Skovshoved I P
SIF Græs 2
30.
lørdag
11.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M C Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Østerbro IF
Omklædning 110 (Piger)
Skovshoved I P
SIF Kunst
30.
lørdag
12.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
KB (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
30.
lørdag
13.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
Veteran
Veteran M 7M Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Kunst
Amager FF
Omklædningsrum 106
Skovshoved I P
SIF Kunst
30.
lørdag
15.30
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
BK Skjold 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Maj 2016
1.
søndag
10.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (03) 8M Forår • P5
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Sundby Bk.
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
1.
søndag
11.45
Skovshoved IF 4
Omklædningsrum 108
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P19
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Østerbro IF 9
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
2.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Superveteran
Super Veteran 2 • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
BK Olympia 1921
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
2.
mandag
20.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Old Masters
Grand Old Masters • P1
Kunst 2, Gentofte Stadion
AB Tårnby
Kunst 2, Gentofte Stadion
3.
tirsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
KB 3
Omklædningsrum 104
Skovshoved I P
SIF Græs 2
4.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Bk. Hekla
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
6.
fredag
17.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge M (02) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bk Fix
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
7.
lørdag
11.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Husum Bk
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
7.
lørdag
15.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 109
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Rønne f.B.
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
8.
søndag
12.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (03) 8M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
HIK 2
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
8.
søndag
13.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
B.93 3
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
9.
mandag
11.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Veteran Masters
Grand Veteran Masters 5M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Kunst
Østerbro IF
Skovshoved I P
SIF Kunst
9.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Pioneren
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 1
9.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
Superveteran
Super Veteran 2 • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FA 2000
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
10.
tirsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
11.
onsdag
17.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (03) 8M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
KB 3
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
11.
onsdag
19.00
Skovshoved IF (2)
Omklædningsrum 104
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (99-00) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
BK Union
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
14.
lørdag
11.15
Skovshoved IF 3
Omklædningsrum 104
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P16
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Stefan 3
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
14.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 108
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B.93 2
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
15.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (03) 8M Forår • P6
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Sundby Bk. 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
18.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Dragør Bk.
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
18.
onsdag
19.00
Skovshoved IF 4
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P19
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Kastrup 4
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 1
19.
torsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
Veteran
Veteran M 7M Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Kunst
Bk. Rødovre
Omklædningsrum 104
Skovshoved I P
SIF Kunst
19.
torsdag
20.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Old Masters
Grand Old Masters • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
HB/Østerbro
Gentofte Sportspark - kunst 1
21.
lørdag
11.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Dragør BK
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
21.
lørdag
15.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 109
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
HB
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
22.
søndag
11.45
Skovshoved IF 5
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P18
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FC Sydhavnen 3
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
22.
søndag
12.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (03) 8M Forår • P5
Skovshoved I P
SIF Græs 1
BK Skjold 4
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
22.
søndag
13.30
Skovshoved IF
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Brønshøj BK
Skovshoved I P
SIF Græs 1
22.
søndag
13.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bk. Skjold
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
22.
søndag
15.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Nørrebro United
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
23.
mandag
11.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Veteran Masters
Grand Veteran Masters 5M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Kunst
Bk. Viktoria
Skovshoved I P
SIF Kunst
23.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bispebjerg Bk.
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
24.
tirsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Fulton
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
28.
lørdag
11.15
Skovshoved IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Husum Bk (2)
Skovshoved I P
SIF Græs 1
28.
lørdag
11.15
Skovshoved IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Husum Bk (1)
Skovshoved I P
SIF Græs 1
28.
lørdag
11.15
Skovshoved IF 3
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P16
Skovshoved I P
SIF Græs 2
ØKF 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
28.
lørdag
12.05
Skovshoved IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Østerbro IF
Skovshoved I P
SIF Græs 1
28.
lørdag
12.05
Skovshoved IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge (08) 5M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Aakanden GF
Skovshoved I P
SIF Græs 1
28.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Brønshøj Bk. 2
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
29.
søndag
10.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
HIK
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
29.
søndag
10.00
Skovshoved IF
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M C Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
JIF Hakoah
Skovshoved I P
SIF Kunst
29.
søndag
10.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (03) 8M Forår • P6
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK 5
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
29.
søndag
13.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge M (02) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
B.93 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
29.
søndag
13.30
Skovshoved IF
Omklædning 110 (Piger)
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (01-02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B 1908 2
Omklædning 110 (Piger)
Skovshoved I P
SIF Græs 1
29.
søndag
15.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B 1903 (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
29.
søndag
15.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M C Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
GVI
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
30.
mandag
11.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Veteran Masters
Grand Veteran Masters 5M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Kunst
AB Tårnby
Skovshoved I P
SIF Kunst
30.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Superveteran
Super Veteran 2 • P2
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
Husum Bk
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
Juni 2016
1.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B.1903
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
2.
torsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Veteran
Veteran M 7M Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Kunst
GVI
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Kunst
4.
lørdag
10.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
KB 4
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
4.
lørdag
11.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Amager FF 4
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
4.
lørdag
11.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK (1)
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
4.
lørdag
11.30
Skovshoved IF
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M C Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
Bk Fix
Skovshoved I P
4.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 108
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FB 2
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
4.
lørdag
15.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 109
Herrer
Senior
KS Herre 15/16 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Fremad Valby
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
5.
søndag
10.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (03) 8M Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FA 2000 2
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
5.
søndag
10.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U13
U13 Drenge 5 (03) 8M Forår • P5
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B 1903 4
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
5.
søndag
11.45
Skovshoved IF 5
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P18
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Hvidovre IF 3
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 1
5.
søndag
11.45
Skovshoved IF 4
Omklædningsrum 104
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P19
Skovshoved I P
SIF Græs 2
FA 2000 10
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
5.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bk Fix
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
6.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Brønshøj BK
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
8.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 107
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Tårnby FF
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
8.
onsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædning 110 (Piger)
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (01-02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
KFUM 2
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
9.
torsdag
20.00
Skovshoved/HIK
Herrer
Grand Old Masters
Grand Old Masters • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
FA 2000/Rødovre
Gentofte Sportspark - kunst 1
11.
lørdag
10.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
11.
lørdag
12.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M C Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
KB (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
11.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 108
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Forår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Skjold 2
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 1
11.
lørdag
14.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (02) Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vanløse 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
12.
søndag
10.00
Skovshoved IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M C Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Kunst
FB
Skovshoved I P
SIF Kunst
12.
søndag
10.00
Skovshoved IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M B Forår • Pulje 4
Skovshoved I P
SIF Kunst
FA 2000 (1)
Skovshoved I P
SIF Kunst
12.
søndag
10.50
Skovshoved IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M C Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Kunst
BK Skjold (3)
Skovshoved I P
SIF Kunst
12.
søndag
10.50
Skovshoved IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M B Forår • Pulje 4
Skovshoved I P
SIF Kunst
Nørrebro United (1)
Skovshoved I P
SIF Kunst
12.
søndag
11.45
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vestia
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
12.
søndag
13.25
Skovshoved IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M B Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
Husum BK
Skovshoved I P
SIF Kunst
12.
søndag
14.15
Skovshoved IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (07) 5M B Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Kunst
KFUM
Skovshoved I P
SIF Kunst
15.
onsdag
19.00
Skovshoved IF 4
Omklædningsrum 104
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Forår • P19
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Skjold 12
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
16.
torsdag
19.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Veteran
Veteran M 7M Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Kunst
FC Sydhavnen
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Kunst
17.
fredag
17.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U14
U14 Drenge M (02) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Vestia
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
17.
fredag
18.15
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) Forår • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
B 1903 2
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
18.
lørdag
11.00
Skovshoved IF 2
Omklædningsrum 108
Herrer
Veteran
Veteran 1 7M Forår • P2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Sønderbro Fight
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
18.
lørdag
11.15
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U16
U16 Drenge M (00) Forår • Mester
Skovshoved I P
SIF Græs 1
B 1903 2
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 1
19.
søndag
10.30
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Bk. Union
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
19.
søndag
11.45
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U11
U11 Drenge (05) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
B.93 (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
19.
søndag
14.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 104
Herrer
U12
U12 Drenge (04) 8M B Forår • Pulje 3
Skovshoved I P
SIF Græs 2
KB (1)
Omklædningsrum 103
Skovshoved I P
SIF Græs 2
20.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Omklædningsrum 108
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
SIF Græs 2
Hvidovre IF
Omklædningsrum 107
Skovshoved I P
SIF Græs 2
20.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Superveteran
Super Veteran 2 • P2
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
AB Tårnby 2
Skovshoved I P
Gentofte Kunst 1
26.
søndag
11.45
Skovshoved IF 3
Omklædningsrum 107
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Forår • P16
Skovshoved I P
SIF Græs 2
HIK 4
Omklædningsrum 108
Skovshoved I P
SIF Græs 2
August 2016
15.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
Union
Skovshoved I P
29.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
FA 2000
Skovshoved I P
September 2016
7.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
B.1908
Skovshoved I P
12.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
Skjold
Skovshoved I P
26.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
Fremad Forsing
Skovshoved I P
28.
onsdag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
FA 2000
Skovshoved I P
Oktober 2016
10.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
HIK
Skovshoved I P
24.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
KB
Skovshoved I P
29.
lørdag
11.15
Skovshoved IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Skovshoved I P
Bk. Skjold
Skovshoved I P
November 2016
7.
mandag
19.00
Skovshoved IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Skovshoved I P
AIK Frederiksholm
Skovshoved I P